Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Ets

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0196-2116
  • Kavel sluit opMaandag 6 februari 2023 19.57 uur

G. CACCIARINI

oplage 45/99, ingelijst, achter glas. Afmeting 45x55 cm. Afkomstig van galerie Petit Amsterdam