Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0196-2114
  • Kavel sluit opMaandag 6 februari 2023 19.56 uur

olieverf op doek

gesigneerd, R.O., ingelijst, afmeting 44x54 cm