Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Kunstwerk

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0196-2101
  • Kavel sluit opMaandag 6 februari 2023 19.53 uur

zeefdruk, 1989

gesigneerd, Titel "compositie", Eigen druk, oplage 89/125 Afmeting 60x80 cm. ingelijst achter glas.