Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Kunstwerk

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0196-2099
  • Kavel sluit opMaandag 6 februari 2023 19.49 uur

P. VERHEIJDEN, 1984

litho, oplage 91/125, " Altaar met offergaven", ingelijst, achter glas. Afmeting 60x80 cm