Partij, ca. 7 stuks, jaren '50 en '60
Diverse kunstenaars, diverse technieken, niet ingelijst. Meeste werken gesigneerd, O.a. werk van M. Sterling, Van Houten. enz., afmetingen variëren van 17x27 cm tot 49x65 cm