Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Kunstwerken

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0196-1111
  • Kavel sluit opMaandag 6 februari 2023 19.55 uur

Partij, ca. 7 stuks, jaren '50 en '60

Diverse kunstenaars, diverse technieken, niet ingelijst. Meeste werken gesigneerd, O.a. werk van M. Sterling, Van Houten. enz., afmetingen variëren van 17x27 cm tot 49x65 cm