Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Kunstwerken

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0196-1079
  • Kavel sluit opMaandag 6 februari 2023 19.38 uur

3 stuks, Stefan TESSELY (B)

2x ingelijst, achter glas, tekening, 1975, afmeting ; olieverf op board, 1973, afmeting 105x79 cm en 70x90 cm (achter glas) gesigneerd.