Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Kleurenets

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0196-0071
  • Kavel sluit opMaandag 6 februari 2023 19.39 uur

6 stuks, S. KOULITCHOV (1950)

periode 1974-1977. Alle drukken E.A. Niet ingelijst, papier afmeting variërend van 25x18 tot 35x50 cm