Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Aquarellen

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0196-0067
  • Kavel sluit opMaandag 6 februari 2023 19.32 uur

2 stuks, Anneke Janssen

"Het Hengstdal Beek-Ubbergen", 1946. Ingelijst, achter glas. Afmeting 58x40 cm en 61x43 cm