Etsen
- Type kavelMarge
- Kavelnummer0196-0059
- Kavel sluit opMaandag 6 februari 2023 19.28 uur
5 stuks. O.a. Paul DAMSTÉ en Hans BAX
2x ets met druppeltechniek Paul Damsté, eigendruk 1966, Één gesigneerd; 3x ets Hans Bax. één gesigneerd, oplage 1/60. Papierafmeting 25x35 cm