Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Etsen en gravures

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0196-0053
  • Kavel sluit opMaandag 6 februari 2023 19.25 uur

3 stuks

o.a. staalgravure van stadhuis Nijmegen ca. 1870; heliogravure Ruïne Barbarossa Nijmegen, ca. 1880; ets van Groote markt Nijmegen, gesigneerd ca. 1950; Allen ingelijst achter glas, afmeting ca. 22x28 cm.