Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Aquarellen

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0196-0051
  • Kavel sluit opMaandag 6 februari 2023 19.44 uur

2 stuks, Edzard KONING (1869-1954)

Is illustrator van o.a. Verkade album "Langs de Zuiderzee". Afmetingen 24x15 cm en 27x18cm. Gesigneerd, niet ingelijst. Kunnen voorbeelden zijn geweest voor de plaatjes in de Verkade albums. ?