Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Ets

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0196-0041
  • Kavel sluit opMaandag 6 februari 2023 19.20 uur

Eugene LÜCKER (1876-1943)

St. Stevenskerk ca. 1940, Nijmegen. Ingelijst achter glas. Afmeting (bxh) 54x68 cm. Ingelijst door Kunsthandel Teunissen Nijmegen. Op achterzijde staat vermeld dat kunstwerk in 1944 is aangeboden door schuilkelderbewoners van Huize St. Anna te Nijmegen