Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Litho's en houtgravure

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0196-0022
  • Kavel sluit opMaandag 6 februari 2023 19.10 uur

3 stuks, betreffende het boekenvak

O.a. Houtgravure, "De Boekworm", afmeting 26x30 cm; Litho, "Avis au lecteur", afmeting 26x32 cm; litho, " L'imprimeur", afmeting 32x26 cm. Allen ingelijst, achter glas.