Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Oude plattegrond

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0196-0016
  • Kavel sluit opMaandag 6 februari 2023 19.12 uur

"Nijmegen in 1908"

Uitgave van G.J. Thieme Arnhem, schaal 1:10000; Ingelijst, achter glas, afmeting 42x51 cm. Lithografie in kleur. Ingelijst door Kunsthandel Teunissen Nijmegen.