Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Linosnede

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0196-0002
  • Kavel sluit opMaandag 6 februari 2023 19.00 uur

gesigneerd R.O.

St. Stevenskerk 1938, Nijmegen. 1938. Ingelijst achter glas. Afmeting (bxh) 39x52 cm. Ingelijst door Kunsthandel Teunissen Nijmegen.