Online verzamelveiling met o.a. kunst, antiek en modelauto's

Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0184-0018
  • Kavel sluit opMaandag 21 februari 2022 19.17 uur

Th. STORCKEN, 1983

olieverf op paneel, voorzijde "Kasteel ELSLOO"en achterzijde "stilleven van bloemen in vaas", ingelijst, afmeting (bxh) 70x60 cm