Online veiling van vintage inboedel uit nalatenschap

Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Spiegels

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0190-0027
  • Kavel sluit opMaandag 29 augustus 2022 19.13 uur

3 stuks

Afmetingen variërend van 30x50 cm tot 47x58 cm. Ingelijst. Van één spiegel is lijst beschadigd.