Online veiling van mooie kunst en kunstboeken uit nalatenschap.

Bekijk de bijzondere veilingvoorwaarden
  • Veiling0221
  • SluitingMaandag 16 september 2024 vanaf 19.02 uur
  • OphaallocatieSittard (NL)

Het aanbod in deze veiling bestaat uit mooie, diverse kunstobjecten. O.a. schilderijen in olieverf en acryl, litho's, zeefdrukken, keramische beelden en grote ruimtelijke objecten van o.a. van DRIES ENGELEN, MARIANNE VAN DER HEIJDEN, JOS GIELEN, ROBERT HEIJKOOP, GER HUNTJENS, HOLLIE WITTEVEEN, HANS BUENK, DAVID SCHLUSS, PAVEL ZAMIKHOVSKY, MARC-ANDRE 2 FIGUERES, WIEBE VAN DER ZEE, DONNA CORBANI, JUAN MIRO, JEF DIEDEREN, AKKE SINS, HARRY AGEMA, PAUL VESHEV, TON SCHULTEN, MARIA MEGENS, EMANUEL MATTINI, NATASCHA RIETER, NETTY JANSSENS, MAY CRIADO, SIEGFRIED GORINSKAT enz.
Veel kunstwerken zijn afkomstig van de Bonnefanten Kunstuitleen Maastricht en de Allianz kunstcollectie.
Tevens veel exclusieve kunstboeken over o.a. beroemde kunstenaars en kunststromingen door de eeuwen heen.

Vrijdag 13 September 2024, is er tussen 10.00 en 12.00 uur gelegenheid om de kunstobjecten te bekijken.
Locatie: Sittard (NL)

Vrijdag 20 september 2024, tussen 10.00 en 15.00 uur.
Locatie: Sittard (NL)

U dient zelf te zorgen voor inpakmateriaal en geschikt vervoer voor de grotere kunstwerken.

Lees voor meer informatie over ophalen of eventuele thuisbezorging de Bijzondere Veilingvoorwaarden bij deze veiling op onze website.

Aantal kavels
88
Bekijk kavels

In opdracht van belanghebbenden (executeur).