Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Potloodtekening

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0208-2155
  • Kavel sluit opMaandag 6 november 2023 20.31 uur

Gesigneerd

"coin" (dorp in de provincie Málaga), maart 1965", ingelijst, achter glas, afmeting 50x40 cm.