Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0208-2154
  • Kavel sluit opMaandag 6 november 2023 20.26 uur

R. THEUNISSEN (1928)

"heidelandschap", olieverf op doek, ingelijst, afmeting 60x50 cm