Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Schilderijen

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0208-2153
  • Kavel sluit opMaandag 6 november 2023 20.25 uur

3 stuks

"bos", gesigneerd R.O., A. SLEESWIJK (1870-1945), olieverf op doek. Doek heeft craquelé. Ingelijst. Afmeting 50x60 cm; "stilleven vaas bloemen", niet gesigneerd, olieverf op canvas board, afmeting 38x48 cm.; "Strabeek", gesigneerd L.O. H. CREMERS, 1994, olieverf op canvas board, afmeting 47x38 cm, ingelijst.