Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Aquarel

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0208-2147
  • Kavel sluit opMaandag 6 november 2023 20.05 uur

gesigneerd

Ingelijst, achter glas. Afmeting 50x40 cm. Gesigneerd met monogram H.C. 1992