Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0208-2145
  • Kavel sluit opMaandag 6 november 2023 20.18 uur

JACQUES VONK (1923-2000)

olieverf op paneel, afmeting 70x80 cm. Gesigneerd L.O. "Vakwerkhuizen" Op achterzijde foto van kunstenaar en uitnodiging van expositie