Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Kunstwerk

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0208-2139
  • Kavel sluit opMaandag 6 november 2023 19.57 uur

Gesigneerd

Aquarel, ingelijst, achter glas. Afmeting 20x20 cm.