Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Zeefdruk

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0208-2133
  • Kavel sluit opMaandag 6 november 2023 19.51 uur

gesigneerd

Ingelijst, achter glas, afmeting 67x54 cm. Gesigneerd. L.O.