Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Wanddecoratie

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0208-2123
  • Kavel sluit opMaandag 6 november 2023 19.41 uur

2 stuks

schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R.O. , afmeting 24x30 cm; Schilderijlijst met diverse antiekprinten, afmeting 32x39 cm. Printen zitten achter elkaar in de lijst.