Wanddecoratie
- Type kavelMarge
- Kavelnummer0208-2123
- Kavel sluit opMaandag 6 november 2023 19.41 uur
2 stuks
schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R.O. , afmeting 24x30 cm; Schilderijlijst met diverse antiekprinten, afmeting 32x39 cm. Printen zitten achter elkaar in de lijst.