Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Zeefdruk

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0208-2097
  • Kavel sluit opMaandag 6 november 2023 19.40 uur

HANS TRUIJEN (1928-2005)

oplage 32/100. Titel: "Happy day". Ingelijst, achterglas. Afmeting 80x70 cm. Gesigneerd R.O.