Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Grafiek

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0208-2087
  • Kavel sluit opMaandag 6 november 2023 19.05 uur

DONNA CORBANI (1972)

Titel "Celestial Sea", zeefdruk, oplage 37/130 Gesigneerd R.O. Ingelijst, achter glas, afmeting 54x54 cm