Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Tekening

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0208-0054
  • Kavel sluit opMaandag 6 november 2023 19.58 uur

H. RATINIER, ca. 1980

gesigneerd R.O., "compositie van pauweveren". Niet ingelijst. Afmeting 52x67 cm. Tekening gemaakt met potlood, inkt, ecoline, enz.