Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Kaart van Bourgogne wijnen

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0208-0019
  • Kavel sluit opMaandag 6 november 2023 19.18 uur

Van Santenay tot Dijon

Afmeting 70x50 cm; lithogravure in kleur, 1970. Getekend door PJ COULON, gedrukt door FUCHEY s.a.; Titel: "Les grands crus du vignoble de la côte-d'or et les principeaux climats" Ingelijst, achter plexiglas.