Online veiling van kunst uit privéverzameling

Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Ch. Gressier

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0158-4048
  • Kavel sluit opMaandag 12 oktober 2020 19.48 uur

Afmeting (bxh) 70x50 cm

1994, collage, niet gesigneerd, niet ingelijst. Lijst op foto niet inbegrepen.