Online veiling van kunst uit privéverzameling

Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Eric Toebosch

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0158-0067
  • Kavel sluit opMaandag 12 oktober 2020 19.54 uur

Afmeting (bxh) 60x50 cm

zeefdruk, "Alligeri", ingelijst, achter glas, oplage 62/120, gesigneerd, 1999