Online veiling van kunst uit privéverzameling

Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Piet Lap

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0158-0061
  • Kavel sluit opMaandag 12 oktober 2020 19.52 uur

afmeting (bxh) 90x90 cm

Aquarel, ingelijst, achter glas, gesigneerd