Online veiling van kunst uit privéverzameling

Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Frank Lejeune

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0158-0047
  • Kavel sluit opMaandag 12 oktober 2020 19.39 uur

Afmeting (bxh) 100x100 cm

zeefdruk, "Lakota people", niet ingelijst, oplage 91/150, gesigneerd, eigen druk