Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Ets

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0193-0078
  • Kavel sluit opMaandag 14 november 2022 19.24 uur

N. van KALMTHOUT, 1982

gesigneerd, afmeting (bxh) 70x50 cm, niet ingelijst. Sepia kleur. Druk: BRABER