Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Litho's

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0193-0077
  • Kavel sluit opMaandag 14 november 2022 19.23 uur

2 stuks, C. REVILLA (1940)

Surrealistisch kunstenaar Carlos Revilla. Oplage 21/50 en 33/50, 1974 en 1975, gesigneerd, afmeting (bxh) 50x45 cm, niet ingelijst.