Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Litho

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0193-0070
  • Kavel sluit opMaandag 14 november 2022 19.33 uur

G. BIERENBROODSPOT, 1974

proefdruk (E.A.), Afmeting 50x65 cm, gesigneerd, niet ingelijst.