Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Zeefdruk

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0193-0069
  • Kavel sluit opMaandag 14 november 2022 19.15 uur

M. BRUSSE, 1973

oplage 99/190, gesigneerd, afmeting (bxh) 75x54 cm, niet ingelijst.