Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Kunstwerken

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0193-0065
  • Kavel sluit opMaandag 14 november 2022 19.11 uur

M. BERKHOUT

ets, "La Tornade'', oplage 1/15, afmeting 56x76 cm; pentekening, 1981, afmeting 50x70 cm. Allebei gesigneerd. Niet ingelijst.