Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Kleuren litho

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0193-0064
  • Kavel sluit opMaandag 14 november 2022 19.50 uur

R. TERWINDT (1940-2019)

oplage 77/150. Titel"circus", afmeting 50x65 cm. gesigneerd. Niet ingelijst.