Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Kunstwerk

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0193-0048
  • Kavel sluit opMaandag 14 november 2022 19.47 uur

mixed media, J. CLAES (1928)

pentekening/aquarel, afmeting 22x20 cm, ingelijst, achter glas.