Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Kunstwerken

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0193-0035
  • Kavel sluit opMaandag 14 november 2022 19.34 uur

2 stuks, olieverf op paneel

19e eeuws naar 17e eeuws voorbeeld, ingelijst. Afmeting 52x67 cm.