Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Kunstwerk

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0193-0019
  • Kavel sluit opMaandag 14 november 2022 19.14 uur

JOAN COLLETTE (1889-1958)

gesigneerd R.O., 1954, olieverf op doek, "4 engelen en lam", afmeting (bxh) 60x80 cm