Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Pentekeningen

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0193-0017
  • Kavel sluit opMaandag 14 november 2022 19.42 uur

Gesigneerd ANGENOT, 1899

2 stuks, pentekeningen, geaquareleerd, afmeting 33x50 cm, niet ingelijst.