Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Kunstwerk

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0193-0005
  • Kavel sluit opMaandag 14 november 2022 19.04 uur

gesigneerd R.O., 1958

mixed media, afmeting (bxh) 26x25 cm. Ingelijst achter glas.