Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Ets

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0193-0001
  • Kavel sluit opMaandag 14 november 2022 19.35 uur

Meta PLÜCKEBAUM (1876-1945)

ingekleurde ets, gesigneerd L.O. ca. 1910. Afmeting (bxh) 25x30 cm, niet ingelijst.