Online veiling van grote inboedel, deel 1: antiek, kunst en vintage

Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0157-0184
  • Kavel sluit opMaandag 28 september 2020 19.16 uur

Gesigneerd J. MARIS

olieverf op paneel, afmeting (bxh) 43x34 cm. Paneel is van dik schilderskarton.