Online veiling van grote inboedel, deel 1: antiek, kunst en vintage

Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0157-0101
  • Kavel sluit opMaandag 28 september 2020 19.14 uur

olieverf op doek

gesigneerd. Afmeting (bxh) 135x75 cm. Imposante lijst heeft dikte van 15 cm, Kleine beschadigingen aan lijst. Doek is gerestaureerd.