Online veiling van exclusieve barokke inboedel uit nalatenschap.

Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Kunstwerk

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0202-0022
  • Kavel sluit opMaandag 19 juni 2023 19.21 uur

23 Krt, Goud schildering

Gesigneerd Horelli, ingelijst achter glas, afmeting 33x28 cm.