Online veiling van collectors items en inboedel.

Deze kavel is gesloten, u kunt niet meer bieden

Wanddecoratie

  • Type kavelMarge
  • Kavelnummer0118-1032
  • Kavel sluit opMaandag 14 mei 2018 19.04 uur

kleurengravure , gesigneerd

oplage 8/195, ingelijst achter glas. Lijstmaat (bxh) 34x30 cm